İşte Valerien Ismael’in Gedson planı!

Beşiktaş’ın geçen dönemin devre ortasında Portekiz grubu Benfica’dan 6 milyon euro artı sonraki satıştan yüzde 50 pay karşılığında takımına kattığı ve Çaykur Rizespor’a kiraladığı Gedson Fernandes, birinci antrenmanına evvelki gün çıktı.

Siyah-beyazlıların yeni dönem açılışında epeyce müspet imajlar sergileyen başarılı orta saha oyuncusu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla taraftarlara ileti göndermeyi de ihmal etmedi. Portekizli futbolcu, birinci antrenmanından bir fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı. Yıldız oyuncu, fotoğrafına, ‘Kartallar yüksek uçar’ notunu düştü. 23 yaşındaki oyuncunun bu paylaşımı kısa müddette büyük ilgi gördü.

Duran toplar ondan sorulacak

Kadro idmanında bilhassa oyun zekasıyla teknik grubun beğenisini kazanan yıldız futbolcu, Valerien Ismael’in planlamasında orta dörtlünün merkezinde Josef de Souza’yla birlikte oynayacak. Ismael, genç futbolcunun atak tertiplerindeki tesirini azamî formda kullanmayı hedefliyor. Teğe bir konumlardaki başarısı ve duran toplardaki skorer kimliğiyle dikkat çeken Gedson, ekibin birinci frikikçisi olacak. (Fanatik)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.