Murat Soner’in Erşan Kuneri eleştirisi viral oldu: Üzere desem…

Netflix’in gündemdeki dizisi Erşan Kuneri’yi Youtube kanalında ele alan Murat Soner, mevzuya, diziyle ilgili yönelik tenkitleri ve karşı tenkitleri eleştirerek yaklaştı.

Soner programa, “Erşan Kuneri eleştirisi yapsam, ‘sana fikrini soran oldu mu da yapıyorsun’ derler. Bir kaç bin tane gösteririm ancak tekrar de derler. Sonra desem ki ‘bu kadar bel altı espriyle işin kolayına kaçılmasa mıydı acaba’… ‘Copy paste yapıp erotik sinema yapan adamdan daha ne bekliyorsun ki’ derler. ‘Zaten milletin fikri yok, okuduğu tweet var’ desem o da ayıp olur. Desem ki ‘ben diziye sizin kadar gülmedim’. ‘Zaten senin zeka seviyen onu anlamaya yetmez’ derler. ‘Yalan yok bir kaç espriye az biraz güldüm’ desem, ‘senin zeka seviyen de esasen az biraz’ derler” diyerek başladı.

‘ZAFER ALGÖZ GÜLECEK…’

“Gibi dizisi daha doğal bir güldürüydü desem Zafer Algöz gülecek…” diyerek tenkidine devam eden Murat Soner kısa tuttuğu Erşan Kuneri eleştirisini şöyle bitirdi: “Ne yapsam kanalı mı kapatsam! Ya bize ne oldu ya. Biz ne vakit tenkide bu kadar kapalı hale geldik? diyeceğim. O aslında uzun vakittir kapalı. Solcular, sağcılar, yoksullar, zenginler, Ceza’cılar Sagopa’cılar, menemen soğanlı olurcular soğansız olurcular ve artık de Erşan Kuneri’ciler Gibi’ciler ancak bilin ki hayra alamet değil bu kutuplaşmanın sonu.”

Soner’in programı yaklaşık bir saatte 118 bin izlenmeye ulaştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.